top of page

Bazar

Marko Tadeusz/Smokin - Z życia wzięte

00027
24.99zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

"Z życia wzięte” to więcej, niż origin story Marko Tadeusza. To charyzma, która nie jest oparta na żadnej wymuszonej manierze, a swoje potwierdzenie znajduje w pewnym rozmieszczaniu sylab na dźwiękach perkusji i zdolności rapera do malowania bardzo sugestywnych obrazów z życia. To rap, w którym coś dla siebie znajdą zarówno wielbiciele jointów i miłośnicy browarków, jak i ci którzy są kompletnie straight edge. To rap, który równie dobrze sprawdzi się w furze, na słuchawkach, jak i w chwili na odsapnięcie. Autorem muzyki, która ma w sobie dym i błysk obietnicy lepszego życia, jest Smokin z Renegatów Funku. Wszystkie kawałki cechują się rzadko spotykaną synergią pomiędzy MC a producentem, kiedy żaden nie ciągnie w swoją stronę, a idą wspólnie, opowiadając konkretne historie. Precyzyjnie dobrani goście stanowią tylko i aż wartość dodaną. Album w limitowany nakładzie 100 szt.

Tracklista:

01. Intro
02. Co jest?
03. Klaustrofobia ft. Barto Katt
04. Wkurwienie
05. Wątpliwości
06. Znowu
07. Oh God
08. Uśmiech ft. asthma
09. Slowdown ft. SYDOZ, DJ Bulb
10. Zadymiony ft. Korson, DJ Bulb
11. Z życia wzięte
12. Skit
13. Maciek

Specyfikacje produktu:
  • Jeden album CD: digipack, podpis autora, wlepki
Informujemy iż zdjęcia na naszym sklepie internetowym są graficzną wizualizacją, w rzeczywistości produkty mogą się minimalnie różnić ale zapewniamy iż tylko minimalnie.
Zapisz ten produkt na później

Jesteśmy zdeterminowani, aby każdy proces zakupu, odbywał się bez zakłóceń. Wszystkie oferowane przez nas produkty są autorskie, limitowane i najwyższej jakości, dlatego osobiście pakujemy i wysyłamy każdą przesyłkę. Czas realizacji zamówienia zależy od obciążenia naszego sklepu w danym tygodniu. Standardowo wynosi on 3-4 dni robocze, jednakże nie przekracza zazwyczaj tygodnia. Dziękujemy za wspieranie naszych artystów i zapewniamy, że podejmujemy wszelkie starania, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi.

bottom of page