top of page

SYDOZ

Rocznik 00' pizga pod dziewięćdziesiąte.

bio

Pierwszy raz scenie dał się poznać za sprawą udziału w numerze "STRAIGHT OUTTA BUMP’12" -  następnie zaś wziął udział w akcji HOT16CHALLENGE2.

Mimo młodego wieku ( 00’) od pierwszych nagrań pokazał się jako pewny siebie, charyzmatyczny raper lubujący w staroszkolnej, brudnej stylistyce. Tkwiąc blisko ulicznej kultury, pasję do rapu dzieli z zamiłowaniem do skateboardingu oraz graffiti, co znajduje ujście w tekstach artysty. Za swoje główne inspiracje podaje składy takie jak JWP,  Molesta z zagranicy zaś obok tak klasycznych ksywek jak NAS, Joey Baddass.

Stawiając na autentyczność, charakter i uliczny styl nie zamyka się na nowe brzmienia i eksperymenty muzyczne. Na ostatnim albumie – „WANDALIZM ELEMENTEM KULTURY”, słuchacze mogą usłyszeć rap będący mieszanką miłości do lat 90’, poszukiwań świeżości oraz głodu nieustannego szlifowania stylu, dzięki czemu artysta unika jednoznacznego zaszufladkowania. Artysta nie próżnuje i już w nowym roku ukarze się jego nowy album nad którym pracował wiele miesięcy. 

1.JPG

media

Bądź z artystą na bieżąco. 

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page