top of page

Kadet Szewczyk, Afrojax i Susk o "Daddy Issues". Premiera albumu


Czy ktokolwiek mógłby podejrzewać, że na kanale BUMP'12 pojawią się, choćby gościnnie, Legendarny Afrojax albo Susk? Kadet Szewczyk przynosi oboje w okraszonym klipem utworze "Daddy Issues" z jego najnowszej płyty "Bez Tytułu Proszę", która ma dzisiaj premierę.


Kawałek w przewrotny sposób ujawnia perspektywę dziada i... podejmuje próbę rozprawienia się z nią, choć o tym, czy faktycznie to robi, zdecydują sami słuchacze, a przede wszystkim słuchaczki. "Daddy Issues" to propozycja daleka od "Cyrkonii" będących pierwszym singlem z płyty, ale każdy, kto sprawdzi cały krążek, zrozumie, skąd się wzięła. Kadet i Legendarny Afrojax gryzą temat z różnych stron, natomiast Susk... to musicie usłyszeć sami.


Klip, który może przypominać kino Wesa Andersona (ale też zupełnie nie musi), wyreżyserowany został przez Artura Dziedzica, a za kamerą stanął Gaweł Józefczuk. W teledysku, oprócz Kadeta i Legendarnego Afrojaxa w rolach, a jakże, pacjentów, zobaczymy również Klaudię Licką, wcielającą się w rolę pani psycholog.


Kadet Szewczyk - Daddy Issues feat. Legendarny Afrojax, Susk, prod. Kadet Szewczyk


Album "Bez Tytułu Proszę" możecie zamawiać z naszego sklepu POD TYM LINKIEM, jak również sprawdzić całość materiału w serwisach streamingowych, jak Spotify:bottom of page