top of page

Kadet Szewczyk z nową płytą. Singiel i preorder


"Cyrkonie" to pierwszy numer zapowiadający płytę Kadeta Szewczyka pt. "Bez Tytułu Proszę". Mocno zarysowana tematyka i sugestywne, rozliczeniowe wersy rzucane na galopujący, agresywny bit Młodzika. Jako pierwszy utwór na trackliście są doskonałą zapowiedzią tego, co czeka słuchaczy na krążku.


Kadet Szewczyk potwierdza swoje umiejętności i rzuca mocne, konkretnie poskładane linijki na podkład legendarnego w niektórych kręgach producenta. Choć tematycznie "Cyrkonie" dają przedsmak tego, co znajdziemy na albumie, brzmieniowo jest to jedna z wielu składowych całej układanki. Klip, nakręcony w warszawskim Kinie Amondo, to efekt współpracy Kadeta z Jakubem Frydrykiem (@aptlyfilmz) i wspólnej burzy mózgów o filmie w filmie w ramach filmu (sic!), która zaowocowała nietuzinkowym przedstawieniem bohatera.


Na "Bez Tytułu Proszę", znajdziemy 11 premierowych utworów i jeden remix. Premiera płyty 07.10.2022, ale już teraz możecie powinąć preorder z naszego sklepu POD TYM LINKIEM. Tam dowiecie się również więcej o samym krążku i jego zawartości, a tymczasem sprawdzajcie "Cyrkonie"!


Kadet Szewczyk - Cyrkonie, prod. Młodzik


Na Spotify:bottom of page